Necmettin Erbakan Üniversitesi Yüksek Lisans Programları


Necmettin Erbakan Üniversitesi Yüksek Lisans Programları sosyal ve fen bilimleri gibi 4 farklı enstitü bünyesinde öğrencilere hizmet vermektedir.

Üniversite Hakkında;

Üniversitemiz 2016-2017 yılı itibariyle 4.525 önlisans, 22.722 lisans, 6.728 yüksek lisans, 707 doktora, 2796 pedagojik formasyon eğitimi ve 1004 yabancı uyruklu olmak üzere 38.482 öğrencisi ile 1.600 akademik personel, 1.152 dari ve 1.735 taşeron personele sahiptir. Üniversitemiz Köyceğiz Kampüsünde 3 bloktan oluşan 27 bin m² alana sahip olarak yapımı yeni tamamlanmış ortak dersliklere; Havacılık ve Uzay Bilimleri, Mühendislik-Mimarlık, Sosyal ve Beşeri Bilimler fakültelerimiz taşınmış olup, 8 Ekim 2014 tarihi itibariyle eğitim-öğretime başlamıştır. Yine Köyceğiz Kampüsünde yaklaşık 3.000 m²’lik kapalı alana sahip ortak laboratuvar inşaatı da yakın zamanda tamamlanacaktır. Diğer akademik birimlerimiz de şehir merkezinde kendilerine tahsis edilen binalarda hizmet vermektedirler.

Misyon

Bilginin üretiminde insana ve çevreye faydayı esas alarak bilimsel etik ve evrensel değerleri yerel çerçevede ele alan, disiplinler arası çalışmaları ön plana çıkaran, uluslararası kurum ve kuruluşlarla ilişkileri yapılandıran, çeşitli proje ve etkinliklerle sanayi ve hizmet sektörleri arasında ilişkileri güçlendiren, eleştirel düşünme yeteneği kazanmış, üretken ve yenilikçi bireyler yetiştirmek.

Vizyon

Üniversitemiz katılımcı, farklılıklara saygılı ve özgürlükçü bir kurum kültürü içinde tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı olma prensibini esas alarak, araştırma ve eğitim alanındaki yenilikçi ve yol gösterici üslubu ile öncülüğe yol açan, özgün bilginin ortaya çıkarılmasını ve yayılmasını sağlayan, uluslararası bir referans noktası olmayı hedeflemektedir.   Necmettin Erbakan Üniversitesi Yüksek Lisans Programları için arama motorunu kullanarak detaylı program inceleyebilirsiniz. Ayrıca sağ bölümde yer alan iletişim formu üzerinden üniversite yetkililerine soru sorabilir ve iletişim kurabilirsiniz.
Notice: Undefined index: std in /home/yuklis/public_html/wp-content/themes/yuklis/functions.php on line 282

Program AdıTezli/TezsizFiyat
ALMAN DİLİ EĞİTİMİ (DR) /Tezli0 - 0
ALZHEİMER HASTALIĞITezli0 - 0
ANATOMİTezli0 - 0
ANATOMİ (DR) /Tezli0 - 0
ARAP DİLİ VE BELAGATITezli0 - 0
BANKACILIK VE FİNANSTezsiz0 - 0
BEDEN EĞİTİMİ VE SPORTezli0 - 0
BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİTezsiz0 - 0
BİYOFİZİKTezli0 - 0
BİYOLOJİ EĞİTİMİTezsiz0 - 0
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİTezsiz0 - 0
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ (DR) /Tezli0 - 0
COĞRAFYA EĞİTİMİTezsiz0 - 0
DİN FELSEFESİTezli0 - 0
DİN SOSYOLOJİSİTezli0 - 0
DİNİ DANIŞMANLIK VE REHBERLİKTezsiz0 - 0
DIŞ TİCARET UYGULAMALARITezsiz0 - 0
DOĞUM VE KADIN HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİTezsiz0 - 0
EĞİTİM PROGRAMI VE ÖĞRETİMTezsiz0 - 0
EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM (DR) /Tezli0 - 0