Antalya Akev Üniversitesi Yüksek Lisans Programları


Antalya Akev üniversitesi yüksek lisans programları Köy enstitüleri kültürü ile okulculuk ve vakıfçılık alanında yeni bir örnek oluşturmak, toplumdan aldığı birikimi topluma hizmet olarak sunmak, kalıcı eserler bırakmak için 1987 yılında ülkemizin en kapsamlı vakfı kurulmuştur.  

VİZYONUMUZ

Yurdunu, ulusunu, insanı, doğayı, çalışmayı seven; laik-demokratik, Cumhuriyete, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı kişiler yetiştirmek. Çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmek; onları bir üst öğrenime, yaşama hazırlayan eğitim kurumu olduğumuzu sergileyip kanıtlamaktır. Eğitim-öğretimde ilgi, sevgi, güven ve başarı ile bilimin yol göstericiliğinde en önde olmak istiyoruz. Tüm çalışmalarımızla vizyonumuzu gerçekleştirmeye, mükemmelliği yakalamaya hazırız.

MİSYONUMUZ

Çocuklarımızı, gençlerimizi, kültür ve eğitim yoluyla, insanın değerini bilen, bu değerleri koruyup, yaşama geçiren, yaşadığı topluma, Dünya insanlarına hizmeti ilke edinen, sürekli öğrenme, uygulayıp üretme anlayışına sahip bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır. “Mutlu yaşamak, insanlığa yararlı olmak, iyi eğitim almakla mümkündür.”   AKEV’i kuranlar insanın evrensel değerini bilen, hayata geçiren, yaşadığı topluma ve insanlığa hizmeti ilke edinen, yeterli bilgi birikimine sahip, kültürel, sanatsal ve sosyal alanlarda etkin, aydın insanlardır. Çocuklarımızı, gençlerimizi çağın gereklerine göre geleceğe hazırlayan, yardımlaşma ve dayanışma duyguları içinde özverili çalışan, üreten, değer yaratan, sevgi dolu yüreklerin, yüce ve çağdaş emeklerin simgesi olan kurumun adıdır.   Antalya Akev üniversitesi yüksek lisans programları bilgilerine aşağıdan ulaşabilir veya ana sayfadan arama yapabilirsiniz. İsterseniz Antalya Akev üniversitesi yüksek lisans programları için sağdaki formu doldurarak üniversite ile iletişime geçebilirsiniz.Program AdıTezli/TezsizFiyat