Marketing Meetup da Robot Vatandaş Sophia

 

Marketing Meetup da Robot Vatandaş Sophia

 

Marketing Meetup etkinliğinde dünyanın ilk robot vatandaşı Sophia’nın yanı sıra dünyaca ünlü Veri Bilimci Micheal Wu ve daha pek çok önemli konuşmacının yer aldığı etkinlik için erken kayıt fırsatından yararlanmak istiyorsanız acele edin!

Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte, “deneyim” başlığı altında katılımcılar gerek fuaye alanında gerekse sunum esnasında birçok aktiviteyle buluşacak. Marketing Meetup‘a indirimli bilet alabilmek için hemen tıklabilir, etkinlik ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi alabilmek için marketingmeetup.org‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bu yıl Marketing Meetup “MarTech Awards” ödülleri vermeye başlayacak.

 

MarTech Awards

Bu sene Marketing Meetup’taki tek yenilik Sophia değil. Bu yıl Marketing Meetup “MarTech Awards” ödülleri vermeye başlayacak. Marketing Meetup 2018’de teknoloji ve pazarlamayı en yaratıcı, en verimli kullanan markalar, MarTech Awards ile ödüllendirilecek.

 

Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, Jüri ve Marketing Meetup katılımcılarının oyları ile seçilecek olan 2 ana kategoriden ve +10 alt kategoriden oluşuyor.

 

Bu fırsatlardan erken kayıt fırsatı ile indirimli yararlanmak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor çünkü bugün Super Eary Bird indiriminin son günü. Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi ve etkinliğe kayıt olmak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

İLGİLİ YAZILAR

 

 

YÜKSEK LİSANS ARA