Konaklama İşletmeciliği  Uzaktan Eğitim

 

Konaklama İşletmeciliği  Uzaktan Eğitim

 

Konaklama İşletmeciliği Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı, genel olarak artış gösteren kalifiye eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik uzman bireyler yetiştirmeye yönelik olarak gerçekleştirilir. Konaklama endüstrisi içerisinde mesleki hayatlarını sürdürecek olan bireylerin, programa katılımlarıyla beraber dünya çapında düşünür hale gelir. Aynı zamanda kurumlarını ülkenin koşullarına uygun şartlarda yönetebilen yöneticiler oluşturmayı hedefler.

 

Dinamik, özgün ve beceri sahibi bireylerin Konaklama İşletmeciliği yapabilmesinde yetki sahibi olmalarını sunar. Uzaktan eğitim yüksek lisansı modeli, örgün öğretimle aynı seviyede değerlendirilir. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden 4 yıllık eğitimini tamamlamış olanların yanı sıra, konaklama işletmeciliği üzerine çalışan herkes için de katılım sağlanabilecek bir programdır. Vakit sorunu olmaksızın katılım sağlayabilmeye olanak sağlıyor olmasıyla beraber, dersler kredi üzerinden tamamlanabilir.

FARKLI OKU:  Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri

 

Konaklama İşletmeciliği Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı Kimler için Uygundur?

Mesleki açıdan kariyerlerini yüksek noktaya çıkararak, yetkinlik derecesine sahip olmak isteyen bireyler için uygundur.Konaklama İşletmeciliği Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı, örgün eğitime katılamayacak olan her bireyin katılım sağlayabileceği bir program olarak varlık gösterir.

 

Lisans eğitimini tamamlamış olan mezun bireyler, uzaktan eğitim olanağıyla yüksek lisans tamamlayarak kariyerlerini devam ettirebilirler.

Tezsiz Konaklama İşletmeciliği Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı sayesinde, tez yazma zorunluluğu olmaksızın katılım sağlanan programın tamamlama projesinin yerine getirilmesiyle beraber mezun olunabilme imkanı mevcuttur.  Tercihe bağlı olarak program için tezli tercihinin yapılabilmesi de mümkündür. Uzaktan eğitim sunan farklı üniversitelerin programları dahilinde mezuniyet gerçekleştirilebilme avantajı bulunur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 

 

YÜKSEK LİSANS ARA