İnsan Kaynakları Yöneticiliği Yüksek Lisansı

 

İnsan Kaynakları Yöneticiliği Yüksek Lisansı

 

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı, insan kaynakları alanında yetkin bireyler yetiştirme üzerine kuruludur. Tüm işletmeler için karar verebilen ve verdiği kararları uygulamaya koyan bireyler elzemdir. İnsan Kaynakları üzerine mesleklerini şekillendirecek olanlar bu anlamda en iyi sonuçları alabilirler. Programın önemli seviyedeki nitelik kazandırma hedefi, başarılı uzmanlar yetiştirme üzerine kurulu olmasından kaynaklanır.

İnsan kaynakları fonksiyonları ön planda tutularak bu alanda geniş yelpazedeki eğitim içeriği mevcuttur. Teknikler, stratejiler ve diğer konular üzerine tezsiz yüksek lisans eğitimi sürdürülmektedir. Uzman olarak görev yapabilecek yetkinliği kazandırma üzerine geniş yelpazede eğitim planı oluşturulur. İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı mesleki ve bireysel anlamda gelişimi sağlar.

 

İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı Eğitim Süresi ve Kredi

Tezsiz yüksek programlarının tamamında olduğu gibi eğitim içeriği kredilerden oluşur. İnsan Kaynakları Yönetimi alanında mevcut olan eğitimin yarattığı farkı her açıdan görebilmek mümkün olarak tanımlanır. Eğitim süresi 3 sömestr dönemini kapsar. En az 30 kredi ve en az 10 ders seçimiyle birlikte 1 dönem projesi mezuniyet için şartlardır. Alan dışı başvurulara açık olması da önemli avantajlardan biridir. İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansı programı, lisans eğitimini tamamlamış herkes için katılım sağlanabilir durumdadır. Meslekte aktif olarak yer alanlar veya kendini geliştirmek isteyen mezunlar için uygundur. İnsan kaynakları alanında mezuniyet sonrasında yetkin uzmanlar olarak çalışabilme ayrıcalığını sağlar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

İLGİLİ YAZILAR

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü ve Yüksek Lisans Programları

Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü, Tekstil ve konfeksiyon endüstrisi için, dokuma ve baskı tas

 

Psikoloji Yüksek Lisans Yapmak İsteyenlere Büyük Fırsat

Günümüzün son trend bölümlerinden bir tanesi olan Psikoloji özellikle insana ve düşünce bi

 

Liderlik ve Küresel Girişimcilik Yüksek Lisansı

Liderlik ve küresel girişimcilik yüksek lisansı, son yılların en çok revaçta olan bölümler

 

Kurumsal İletişim Yüksek Lisans Programı

Kurumsal İletişim yüksek lisans programı, kurumsal anlamda çok yönlü çalışabilmeyi mümkü

 

 

 

YÜKSEK LİSANS ARA