Eğitimde Pazarlama Ödülleri 2019

 

Eğitimde Pazarlama Ödülleri 2019

 

Pazarlamasyon.com tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Eğitimde Pazarlama Ödülleri ile ilgili platformun açıkladığı bilgiler aşağıdaki gibidir.

 

Türkiye’de ilk Kez Eğitim Dünyasının En Değerli Projelerini Seçiyoruz

Pazarlama dünyasını, teknoloji ve dijitali her yıl bir araya getiren Marketing Meetup ve pazarlama için faydalanılan teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren MarTech Awards’tan aldığımız referansla; Türkiye’de ilk ve tek olan ‘Eğitimde Pazarlama Ödülleri’ni sizlere tanıtmaktan onur duyuyoruz.

Eğitimde Pazarlama Ödülleri, Pazarlamasyon.com tarafından yılda bir kez düzenlenen ve eğitim sektöründe yapılan pazarlama faaliyetlerinin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programı.

Eğitim sektöründe son zamanlarda artan potansiyel ve bu alanda yapılan yatırımlar eğitim sektöründeki çalışmaların ödüllendirilmesi gerekliliğini doğuru. Bu sebeple ‘Eğitimde Pazarlama Ödülleri’ kapsamında vereceğimiz ödüller aracılığı ile ufuk açan vakalar, teknolojiler, pazarlama stratejileri ve projelerin sektöre örnek olmasını ve ilham vermesini amaçlıyoruz.

 

Ödül Kategorileri

Ödül programımız kapsamında; En İyi Açılış Sayfası Ödülü, En İyi YouTube Kullanımı, En İyi Veri Kullanımı Ödülü,En İyi Aday Öğrenci Kampanya İletişimi, En İyi Sosyal Medya Kullanımı, En İyi Dijital Medya Kullanımı, En İyi Websitesi Kullanımı, En Etkili Google Ads Kullanımı, En İyi Viral Film, En İyi Topluluk Yönetimi olmak üzere toplam 10 kategorimiz bulunuyor.

Ödül programımızı ve kategorilerin ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

İLGİLİ YAZILAR

Üniversite Eğitimi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Üniversite eğitimi alırken dikkat edilmesi gereken noktalar iş hayatına atılmadan önce dikkat

 

Eğitim Teknolojileri Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı

Eğitim Teknolojileri Uzaktan Eğitim Yüksek Lisansı, teknolojinin gelişimi ve eğitim içeriğin

 

Dijital Davranışlar ve Fırsatlar Zirvesi

Türkiye’nin geleceği olan eğitim sektörünün, dijital dünyadaki yerini konuşmak ve dijital

 

 

 

YÜKSEK LİSANS ARA