%35-%100 burs imkânı devam ediyor…

 

%35-%100 burs imkânı devam ediyor…

 

Yüksek lisans ve doktora programlarını da iş dünyasının ihtiyaçları ışığında şekillendiren İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin, 2017-2018 güz dönemi lisansüstü programlarına başvurular başladı. Dört enstitüsü olan üniversitenin Finans ve Dış Ticaret Enstitülerinin Türkiye’de benzeri bulunmuyor. Üniversite lisansüstü programlarına kabul edilen adaylara yüzde 100’e varan indirimler de uyguluyor.

Kamu yararına faaliyet gösteren dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından İTO’nun bir kuruluşu olan İstanbul Ticaret Üniversitesi, Türkiye’de akademik alanda ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Nitelikli iş bulma, kariyer geliştirme, meslekte ilerleme ve mevki sahibi olmada lisansüstü eğitimin arz ettiği büyük önemden hareketle belirlenen yeni esaslardan, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarında çalışan üniversite mezunları, esaslar çerçevesinde faydalanabilecek.

Geniş Kapsamlı İndirim

Kariyer geliştirmeyi hedefleyen, lisans programlarından üstün başarıyla mezun olmuş İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileri, İTO çalışanları ve üyeleri, kamu çalışanları ve AR-GE yapan şirketlerin çalışanları ile akademik katkı sağlamak ya da üretime yönelik faydalı ürün veya model geliştirmeyi hedefleyen başarılı araştırmacılar ve girişimcilerin faydalanacağı lisansüstü öğrenim bursu, başarı bursu ve teşvik kriterleri ile öğrenim ücretleri yeniden belirlendi.

Online Başvuru İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 

 

YÜKSEK LİSANS ARA